Holnapután
Kedd
2018.11.17. szombat, Hortenzia, Gergõ

Hosszú Katinka

Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is indult volna azon a versenyen, amit a FINA betiltatott.
A háromszoros olimpiai bajnok úszó magabiztosan nyerte meg a 400 méter vegyest a világkupa-sorozat utolsó állomásán.
A 400 vegyes első két helyén ők osztoztak a vk-n.
400 vegyes: Hosszú és Kapás csatázott az aranyért
Verrasztó Dávidnak is volt ma versenye.
Hosszú Katinka magabiztosan nyerte meg a 400 méter vegyest pénteken az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövidpályás állomásának második napján.
Kapás Boglárka második lett 400 méter vegyesen.
Hosszú Katinka valami olyat tett amit, eddig nem igen láthattunk tőle: dalra fakadt a döntők után.
Az Olasz Úszószövetség (FIN) a Nemzetközi Úszószövetség szankcióitól tartva mégsem rendezi meg a torinói versenyt.
Az Iron Lady ezzel a produkcióval nem fog dobogóra állni sehol, bár ő az első, aki ezt beismeri.
A FINA nyomására törölték azt a versenyt, amin Hosszú Katinka is Adam Peaty is indult volna.
Hosszú Katinka rögtön két éremmel zárta a csütörtöki úszó világkupa-sorozat szingapúri rövidpályás állomásának első napját.
Hosszú Katinka rögtön két éremmel zárta a csütörtöki úszó világkupa-sorozat szingapúri rövidpályás állomásának első napját. Az arany- és az ezüstérem miatti mámoros öröm még a szállodába tartó buszos úton is tartott, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az alábbi felvétel, amin Katinka ...
Adele bús-szerelmes számát, a Someone Like You-t adta elő egy busznyi úszónak egy verseny után.
Megtörték Hosszú Katinka páratlan sorozatát
A magyarok közül Kapás szerzett még érmet.
Vajon hány igent kapna Hosszú Katinka az X-Faktorban?
Így sem láttuk még az olimpiai bajnokot!
Úgy tűnik, hogy a környezete is díjazta a produkciót.
Hosszú Katinka valami egészen elképesztő dolgot művelt, dalra fakadt a döntők után.
Szingapúr — Egy arannyal és két emlékezetes ezüstéremmel nyitottak a magyar úszók a rövid pályás Világkupa záró, szingapúri állomásának első napján. A 400 gyors fináléjában Kapás Boglárka (25) hihetetlen szituációba keveredett. Az Újpest olimpiai bronzérmese 350 méterig kitartóan ...
Hosszú Katinkát is eltiltással fenyegették.
27 győzelem után kapott ki száz méter vegyesen a FINA rövidtávú világkupa-sorozatában.
Nem akarják kockáztatni a sportolók karrierjét.
A győzelem mellett egy ezüstérmet is nyert.
Hosszú Katinka egy arany- és egy ezüstérmet nyert az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövidpályás állomásának nyitónapján. 100 vegyesen 27 győztes döntő után először nem sikerült nyernie.
A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA fenyegetését követően az Olasz Úszó Szövetség úgy döntött, mégsem rendezi meg az Energy for Swim 2018 elnevezésű viadalt, amelynek december 20-21-én Torino adott volna otthont.
Szingapúr - Hosszú Katinka egy arany- és egy ezüstérmet nyert csütörtökön az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövidpályás állomásának nyitónapján.
A Magyar Úszó Szövetség elfogadta Sós Csaba szövetségi kapitány előterjesztését, így tizenhárom versenyző alkotja a rövidpályás világbajnokságra Kínába utazó magyar válogatottat.