31°
2018.06.25. hétfõ, Vilmos
444.hu
444
El-ké-pesz-tő meccs volt. A svédek az első félidőben simán bebiztosíthatták volna a győzelmet, a németek a 82. perctől emberhátrányban, a ...
A végén mindig a németek nyernek, akkor is, ha már nem is 22-en játszanak a pályán!
Majdnem történelmi vasárnap reggelre ébredtünk, de végül tegnap mégsem estek ki a németek, szóval ez csak egy sima, hűvös, de szép vasárnap reggel.
Az eredménytől függetlenül átállnak az elnöki rendszerre. Mindenki Erdogant várja befutónak.
A Szabad Szíriai Hadsereg tagjai a Reutersnek meg is mutatták a washingtoni levelet.
Dalba öltött zajfoszlányok és álomszerű hangminták: MA'AM a Hangoverben.
Az EU meg akarja félemlíteni a magyarokat :'(
Egy több mint 180 méter hosszú, norvég lobogó alatt hajózó olajszállító tanker mólónak ütközött Európa legnagyobb tengeri kikötőjében.
A FIFA vizsgálja, provokáció volt-e a gólöröm, ami kiakasztotta a szerbeket.
A baleset a város északi részén, a Muskátli utca és a Vízöntő utca kereszteződésében történt. (MTI)
Lingard csodagólja mellett Kane és Stones is kétszer volt eredményes.
Néhol még a maximumok is 20 Celsius-fok alatt maradnak. Hogy miii?
Megpróbáltak gyorsan gólt szerezni, amíg az angolok a saját góljukat ünnepelték.
Félidőben 1-1-re áll a H-csoport két éllovasának meccse.
Egy szögletkombináció után James Rodríguez jó beadásából Yerry Mina fejelte be a kapuba olyan magasról, hogy lefelé kellett fejelnie.
A magyar kormányfő minden uniós kollégáját maga mögé utasítva méltatta a török elnök sikerét.
Falcao jól helyezett, simán begurított labdájával már 2-0, Lengyelország a kiesés szélén. Rögtön utána Cuadrado tudott a saját térfeléről ...
A vevők kicsit másként képzelték a dolgot, zsákokban vitték haza az ételt.
Gyönyörű napra ébredtünk, csak egy baj van vele: kicsit hűvös. Oké, két baj: hűvös és hétfő. De azért napnak ez is nap, mi nyomjuk a híreket.
„Meg fogjuk szabadítani Szíria földjét a terroristáktól, hogy visszatérhessenek oda szíriai vendégeink” - mondta.