Az izraeli művész, Asaf Hanuka rajzait saját élete ihlette. De ha végignézzük őket, biztosan sokan tudunk azonosulni egy-egy szituációval.
A szülőktől a körülöttünk lévő modern társadalomig Asaf Hanuka szatirikus illusztrációkat készít, egy-egy humoros csavarral. Asaf meghív minket az életébe és elméje képzeletbeli belsejébe. Ez a díjnyertes "The Realist" sorozat olyan, mint egy kreatív képaláírás-napló, amivel a művész igyekszik értelmet adni a politikának, a technikának és a napi aggodalmainak.
A "Második esély a nyerésre" címűben egy apát látunk, akinek álmát a fiának kellene beteljesítenie, azt az álmot, melyben ő veszített.
A "Likecoholic" a közösségi média túlzott befolyása életünkre, ami szinte függőséget okoz sok, a modern társadalomban élő ember számára.
Ezen a képen egy feleséget látunk, aki kimerülten próbál kapcsolatot teremteni férjével, miközben annak elméje az űrben jár, mint egy asztronautáé.
Az "Underworld" megmutatja a gyerekeknek adott ajándékok mögött rejlő, olykor visszás valóságot. Az ő boldogsága vajon mások szomorú sorsának az ára? Sajnos néha igen...
A "Smile" olyan apát és lányát, kapcsolatuk változását mutatja be, a ő korai gyermekévektől kezdve egészen a halálos ágyig. Az apa figyelte, ahogy felnő a lánya a képernyő mögött, amíg a szerep visszafordul és szomorúan elhalad. De akkor már hiába van a lánya kezében a fényképező/telefon. Talán más élmények is maradhattak volna, mint a puszta képek, ha...
A "Local Wonder" azt mutatja, hogy Asaf a feleségét Wonder Womanként dicsőíti, ahogy a hétköznapi munkát végzi, például takarít. Ez azt a tiszteletet és hálát képviseli, amelyet a feleségek sokszor nem kapnak meg, még ha heroikus küzdelmet is folytatnak azért, hogy a családdal járó sok-sok feladatot nap mint nap leküzdjék. Vajon mennyien gondolkodnak így?
‘It’s Not A Bird’ - "Ez nem egy madár" - az izraeli környékeken indított légi csapások és bombázások szomorú valóságát jelképezi. A cím kéz a kézben jár a Superman-nek öltözött fiúval, aki már sajnos tudja, ez nem madár, nem repülő, hanem bomba...
A "Monstext" azt illusztrálja, hogy milyen stresszt képes bennünk a mobilunk okozni. A kép azt mutatja, ahogy a nyugalomtól a hulk-szerű őrjöngésig halad, mielőtt végül visszatérne a valóságba.