bux:
0
2024. április 25. csütörtök Márk

Három magyar érem a nizzai úszóverseny zárónapján

Két ezüstöt és egy bronzot szereztek a versenyzők a nagymedencés viadal utolsó versenyein.

Három érmet szereztek a magyar úszók vasárnap a Nizzában rendezett nagymedencés nemzetközi verseny zárónapján.

Hosszú Katinka 400 méter gyorson 4:14.00 perces teljesítménnyel második lett, ahogyan 200 méter pillangón 2:10.09-cel Szilágyi Liliána is, mögötte pedig harmadikként a 16 éves Hatházi Dóra ért célba új egyéni csúccsal (2:10.76). Ebben a számban a háromszoros olimpiai bajnok nyolcadikként ért célba (2:14.84). Hosszú még 100 méter gyorson volt érdekelt, ahol ugyancsak nyolcadik lett (56.93)- a viadal honlapja szerint.

Két magyar szerepelt az A döntőben 100 méter mellen: Békési Eszter a hatodik (1:09.91), Szurovcsák Ivett pedig a nyolcadik helyen (1:11.50) zárt.

Holoda Péter 50 méter gyorson ötödik lett (22.96), míg Holló Balázs 200 méter gyorson hetedikként csapott a célba (1:50.13).

Címlapról ajánljuk
Elemző: az ellenzék erőre kapott, és kezdi elhinni, hogy nem legyőzhetetlen Erdogan

Recep Tayyip Erdogan pártjának veresége a helyhatósági választásokon elsősorban a rossz török gazdasági helyzet következménye – mondta az InfoRádióban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézetének tudományos munkatársa. Pénzváltó Nikolett arról is beszélt, hogy az ellenzék jelentős visszaigazolást kapott arra, hogy lehet esélye a győzelemre a következő államfőválasztáson.

Annyi Szoboszlai Dominik álmainak

Az Everton hazai pályán 2-0-ra verte városi riválisát, a Szoboszlai Dominikkel felálló Liverpool FC-t az angol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójából szerdára halasztott mérkőzésen.