12 borzalmas tetoválás, aminek sosem szabadott volna megszületnie

Nem véletlenül mondják, hogy mindenki jól gondolja meg, mielőtt bármit is magára varrat.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

A tetoválás népszerűsége változó, vannak, akik teljesen elzárkóznak tőle, míg mások tetőtől talpig televarratják magukat. Külső szemlélőként vagy utólag azonban nem feltétlen tűnik jó ötletnek egy-egy minta.

Ki tetováltat?

Manapság a tetoválás ugyanannyira hétköznapi, mint egy fülbevaló: a 18-30 éves korosztály csaknem 30-40%-a rendelkezik valamilyen mintával. Nemek szerint nehéz különbséget tenni, de a statisztikák szerint a nők körében népszerűbb. Az összeállításban szereplők 100%-a azonban jobban tette volna, ha maximum filctollal pingál magára, mert ezeket a mintákat szinte biztos, hogy előbb vagy utóbb meg fogják bánni.

Eltávolítás

Lézerrel eltávolíthatóak a legocsmányabb minták is: azonban ez a módszer nem tökéletes, halványan mindig látszódni fog, amit egyszer magadra varrattál, úgyhogy kétszer is gondold meg, hogy megbízható szalont és számodra jelentéstartalommal bíró mintát válassz!

A cikk az ajánló után folytatódik

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a cancel culture, azaz az eltörléskultúra került terítékre. Mikor született meg, és mit jelent a cancel culture kifejezés? Miért veszélyes jelenség? Kik azok a híres személyek, akik érintettek? Honnan tudjuk, hogy valósak-e az ellenük felhozott vádak? Hogyan befolyásolja az eltörléskultúra a stand up comedy műfaját?

Promóció

Tetoválások emlékekből

Vannak, akik a testükre varratták a kedvenc fotójukat.

Egy tetoválás, amit biztosan nem bánsz meg: egyedi és lenyűgöző ötlet

Nézegess képeket!

Elolvasom
Ezt is szeretjük